Misija

Lai realizētu savus mērķus, bija nepieciešams izveidot Jelgavā mūsdienu prasībām atbilstošu, modernu tenisa halli, kura dod iespēju trenēties un nodarboties ar tenisa prasmju apguvi Jelgavas bērniem un pieaugušajiem.

Iepriekšējā infrastruktūra bija izveidota 2002.gadā un bija vienīgā slēgto tenisa kortu halle Jelgavā. Tas bija piepūšamā tipa angārs, ar 4 kortiem. Tenisa halle bija mūsdienu energoefektivitātes prasībām neatbilstoša būve, kuras uzturēšana prasīja ievērojamus līdzekļus. Bija nepieciešams jauns sākums, lai radītu piemērotus un atbilstošus apstākļus visiem sportot gribētājiem un galvenais, mūsu jaunajiem, topošajiem talantiem.

Jauns un moderns sporta komplekss ir sākums jauno sportistu izaugsmei, attīstībai un nonākšanai starptautiskajā arēnā. Tas ir sākums, ko tik ļoti gaidīja tenisa entuziasti Jelgavā un arī ārpus Jelgavas robežām.

2018.gadā uzsākām projekta “Tenisa kluba pārbūve”  izstrādi. Rekonstrukcijas laikā tika no jauna uzbūvets angārs un starptautiskajiem standartiem atbilstoši 4 korti ar cieto segumu. Tika izveidota infrastruktūra personām ar kustību ierobežojumiem, kas dod iespēju, ratiņkrēslos esošiem spēlētgribētājiem spēlēt tenisu.

Tāpat arī pārbūves laikā tika izveidota energoefektīva infrasarkano staru apkure un energoefektīvs LED apgaismojums.

2022.gada decembrī tika pabeigta būvniecība un šobrīd mēs esam gatavi nodrošināt ar augstām prasībām atbilstošiem kortiem tenisa spēlētgribētājus, esam gatavi nodrošināt ar starptautiskiem standartiem atbilstošiem tenisa kortiem, vietēja un starptautiska mēroga sacensību organizēšanai. Dot iespēju Jelgavas un tuvākā reģiona iedzīvotājiem apmeklēt mūsu klubu un nodarboties ar sporta aktivitātēm.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu